Szkolenie Face Lift All Exclusive Warszawa

Czy chcesz mieć nowe narzędzie pracy w swoim gabinecie? Twoim celem jest rozwój, poznawanie ciekawych, naturalnych metod związanych z estetyką ale nie tylko?

3 Dniowe szkolenie

Zapraszamy na 3 dniowe szkolenie Face Lift, dzięki któremu poznasz ABC fizjoterapii estetycznej. Dostaniesz wachlarz technik, które w pełni zagwarantują efektywność Twojej pracy.

Szkolenie Face Lift obejmuje 3 metody pracy:

Japoński masaż twarzy z rozszerzonymi technikami poszczególnych etapów masażu japońskiego

Japoński masaż twarzy z rozszerzonymi technikami poszczególnych etapów masażu japońskiego

Masaż transbukalny, czyli terapia wykonywana wewnątrz naszej jamy ustnej, która ma przywrócić prawidłowe napięcie mięśniowe oraz elastyczność najgłębiej położonych struktur.

Facetaping estetyczny twarzy ostatni etap terapii, który doskonale wspiera lifting twarzy, niweluje napięcia mięśniowe i zastoje limfatyczne. Może być również stosowany jako oddzielna technika pracy do każdego masażu twarzy.

Akupunktura kosmetyczna twarzy – pinezkowanie

Program szkolenia Face Lift All Exclusive

Dzień 1

Masaż Japoński, który składa się z kilku etapów:

Dotyk

Ta część wykonywana jest „na sucho”, bez użycia olejku. Bliskość fizyczna jest na równi w potrzebach z poczuciem bezpieczeństwa.

Masaż relaksujący

Masaż relaksujący wpływa na stan głębokiego odprężenia, zmniejszenie napięcia oraz stresu, poprawia krążenie, dzięki czemu polepsza się koloryt skóry.

Drenaż limfatyczny

Technika ma na celu poprawić przepływ chłonki czyli limfy. Zmniejsza obrzęki oraz opuchliznę.

Masaż liftingujący

najbardziej intensywny i rozbudowany etap masażu, który ma na celu poprawić owal twarzy, zadziałać niczym zabiegi medycyny estetycznej.

Akupresura

Stymulacja poszczególnych punktów na twarzy, które wpływają na pracę danego mięśnia

Dzień 2

Powtórzenie i utrwalenie najtrudniejszych technik masażu japońskiego

Masaż transbukalny

Masaż transbukalny, czyli terapia wykonywana wewnątrz naszej jamy ustnej, ma przywrócić prawidłowe napięcie mięśniowe oraz elastyczność najgłębiej położonych struktur.

Charakterystyka zabiegu polega na obustronnym ugniataniu zewnętrznych tkanek twarzy, co ma prowadzić do: zredukowania napięcia mięśni, pobudzenia mikrokrążenia na poziomie komórkowym, stymulacji wydzielania elastyny, a także kolagenu.

Facetaping estetyczny

Facetaping estetyczny – doskonale wspiera lifting twarzy, niweluje napięcia mięśniowe i zastoje limfatyczne. Może być również stosowany jako oddzielna technika pracy do każdego masażu twarzy.

Dzień 3

Akupunktura kosmetyczna twarzy – pinezkowanie.

Akupunktura twarzy

Akupunktura twarzy to naturalny sposób zatrzymania młodości. Jest to wywodząca się z tradycyjnej medycyny chińskiej metoda lecznicza.

Zalety akupunktury kosmetycznej to skuteczność, naturalność, nieinwazyjność, działanie nie tylko w miejscu terapii, ale na całą skórę twarzy lub ciała. Akupunkturę kosmetyczną poleca się zarówno mężczyznom i kobietom po 30 roku życia, jako metodę opóźniającą procesy starzenia i odsuwającą w czasie konieczność stosowania pilingów chemicznych i innych bardziej inwazyjnych zabiegów odmładzających.

Jeśli skóra jest zniszczona nadmiernym opalaniem i niehigienicznym trybem życia poleca się akupunkturę kosmetyczną także młodszym osobom.

Witalizuje skórę, poprawia ukrwienie i mikrokrążenie

Ułatwia oczyszczanie się skóry

Wygładza zmarszczki, zapobiega opadaniu skóry, w tym powiek
Usuwa worki pod oczami, poprawia owal twarzy
Stymuluje produkcję kolagenu
Ujędrnia i nawilża skórę
Rozjaśnia koloryt skóry, rozświetla ją i wyraźnie odmładza.

Prowadzący: Jędrzej Wróblewski

Nasze szkolenia prowadzi prawdziwy Pasjonat naturalnych metod, specjalista w zakresie masaży ajurwedyjskich, orientalnych oraz masaży kosmetycznych.

Wieloletni praktyk technik liftingujących i kształtujących sylwetkę. Pracował dla najlepszych salonów spa w Poznaniu, swoje umiejętności i zdobyte doświadczenie szlifował pod okiem specjalistów zarówno w kraju jak i za granicą.

Zafascynowany kulturą dalekiego wschodu spędził kilka miesięcy w Chinach, Wietnamie i Laosie, gdzie zgłębiał filozofię i praktykował tradycyjne masaże azjatyckie. Zagorzały zwolennik zdrowej żywności i aktywnego trybu życia.

 

Termin: 20-22.01.2023
Koszt szkolenia: 3 000 zł
Czas trwania: 3 dni szkoleniowe
Organizator: FizjoArt Sylwia Górczyńska
Miejsce szkolenia: ul. Konopna 10, 04-707 Warszawa, Międzylesie

Termin
20-22.01.2023

Koszt
3 000zł

Czas trwania:
3 dni szkoleniowe

Otrzymujesz

Certyfikat ukończenia szkolenia

Materiały szkoleniowe

Wideo dostęp do materiałów i filmów
Zaproszenie do zamkniętej grupy kursantów
Wsparcie i pomoc po szkoleniu
Miejsce sprzyjające nauce i ćwiczeń
Pełne wyposażenie sali szkoleniowej (ręczniki, koce, poduszki)
Kawa herbata woda przekąski w cenie

Obiad w cenie