Manualny drenaż limfatyczny

Zadaniem drenażu jest poprawa krążenia limfy w naczyniach limfatycznych. Zabieg ten w przeciwieństwie do innych masaży nie zwiększa przekrwienia tkanek. Polega na ostrożnym stosowaniu technik manualnych w celu poprawy wchłaniania i lepszego odprowadzenia płynów tkankowych przez chłonkę.

POPRAWA KRĄŻENIA LIMFY

Ograniczenie powstawania zastojów

Przeciskazania

logo fizjo art
0 %

Poprawa krążenia limfy

0 %

Zadowolonych Klientów

Manualny drenaż limfatyczny

Zadaniem drenażu jest poprawa krążenia limfy w naczyniach limfatycznych. Zabieg ten w przeciwieństwie do innych masaży nie zwiększa przekrwienia tkanek. Polega na ostrożnym stosowaniu technik manualnych w celu poprawy wchłaniania i lepszego odprowadzenia płynów tkankowych przez chłonkę. Pod wpływem masażu następuje poprawa przepływu limfy w naczyniach poprzez zwiększenie siły tłoczącej oraz spowodowanie większej elastyczności naczyń limfatycznych.
Obserwuje się poprawę filtracji limfy w węzłach chłonnych, co ogranicza powstawanie zastojów. Odpływ limfy jest lepszy, ze względu na zwiększenie podciśnienia w układzie żylnym.

Manualny Drenaż Limfatyczny

180
  • 60 minut

“Bardzo polecam zabiegi u Pani Sylwii. Bardzo profesjonalne i kompleksowe podejście do Klienta.”

i

Iza F.

Pacjentka
Pomysł na prezent

VOUCHER

Chcesz zakupić voucher na zabieg lub pakiet zabiegów? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie aby uzyskać więcej informacji.