fizjo art

FizjoArt Sylwia Górczyńska

Jestem magistrem rehabilitacji z wieloletnim doświadczeniem. W swojej pracy z Pacjentami skupiam się na holistycznym podejściu, stosując indywidualnie dobrane techniki. Przywiązuje dużą uwagę do profilaktyki – nauki prawidłowej i ergonomicznej postawy ciała podczas wykonywania czynności dnia codziennego.

Specjalizuję się w fizjoterapii estetycznej. Techniki z tej dziedziny niejednokrotnie stosuje jako zabiegi terapeutyczne w myśl holistycznej i kompleksowej rehabilitacji.

Łącze zabiegi z medycyny chińskiej z zabiegami medycyny konwencjonalnej, co daje mnie i moim pacjentom szeroki wachlarz świadczonych usług.

Sylwia Górczyńska

Właściciel

Kursy i szkolenia

Dbam o rozwój osobisty biorąc udział w licznych kursach  specjalistycznych oraz konferencjach kongresach fizjoterapeutycznych.

1280+

Godzin szkoleń

540+

Zadowolonych Klientów

13+

Zakończonych szkoleń

426+

Zrehabilitowanych pacjentów

FizjoArt Edyta Parys

Jestem po studiach z zakresu fizjoterapii. Moją pasją jest praca z ciałem. Wykonuje zabiegi manualne poprawiające stan zdrowia, wygląd i samopoczucie. Techniki dostosowuje w zależności od stanu zdrowia lub preferencji pacjenta. Zawsze staram się dotrzeć do przyczyny bólu i wyczuć potrzeby Pacjenta. Oprócz masażu wykonuje zabiegi SPA zapewniające relaks, odprężenie i dobrą energię.

edyta

Umów się na zabieg

Masz pytania?
Zadzwoń +48 691-719-020

Pomysł na prezent

VOUCHER

Chcesz zakupić voucher na zabieg lub pakiet zabiegów? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie aby uzyskać więcej informacji.