Noble Shape

NOBLE SHAPE – jedyne tak nieinwazyjne urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej. Gwarancja efektów w utracie tkanki tłuszczowej, budowie masy mięśniowej i bezpieczeństwo zabiegu. Jedyne tak skuteczne urządzenie z CE Medycznym.

DOSKONAŁE EFEKTY

NOBLE SHAPE to urządzenie do wyszczuplania i modelowania sylwetki.

Wskazania

Efekty

0 %

Zmniejszenie cellulitisu

0 %

Zadowolonych Klientów

NOBLE SHAPE to urządzenie łączące w sobie trzy technologie:

NOBLE SHAPE to urządzenie, które pozwala w 30 minut w zupełnie bezobsługowy sposób spalić tkankę tłuszczową nawet z 4 obszarów!

Dzięki dostępności 8 padów emitujących energię możemy indywidualnie wytypować aż 4 obszary podczas jednego zabiegu, z których będziemy pozbywać się nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

Pojedynczy zabieg jedna okolica

30 minut

270
  • Kolejna okolica zabiegowa 120zł
Polecane

Pakiet 6 zabiegów

30 minut

1360
  • (220 zł/zabieg)
Mega oszczędność

Pakiet 6 zabiegów

30 minut

2000
  • (200zł/zabieg)

“Bardzo polecam zabiegi u Pani Sylwii. Bardzo profesjonalne i kompleksowe podejście do Klienta.”

i

Iza F.

Pacjentka

NOBLE SHAPE to urządzenie do wyszczuplania i modelowania sylwetki łączące w sobie trzy technologie:

1.

LLL – laser biostymulujący niskoenergetyczny

Pod wpływem jego działania powstają pory w adipocytach, czyli w komórkach tłuszczowych, z których następnie zostają uwolnione trójglicerydy do przestrzeni międzykomórkowej, co prowadzi do redukcji tkanki tłuszczowej. Dodatkowo światło niskoenergetyczne zwiększa aktywność fibroblastów i przyśpiesza proliferację komórek.
2.

AMF – prądy średniej częstotliwości

Prądy średniej częstotliwości powodują fizyczne drgania mięśni, co wpływa na ich wzmocnienie oraz spala tkankę tłuszczową. Wzmacnia działanie LLL poprzez poprawę metabolizmu tkankowego oraz napina skórę.
3.

RF – Fale radiowe

Fale radiowe – zastosowane w urządzeniu redukują komórki tłuszczowe oraz powodują obkurczanie włókien kolagenowych, dzięki temperaturze 36 -43 stopnie Celsjusza. Efektem jest szczupła, jędrna oraz sprężysta skóra.
Pomysł na prezent

VOUCHER

Chcesz zakupić voucher na zabieg lub pakiet zabiegów? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie aby uzyskać więcej informacji.