Zabiegi

Zabieg Arosha

Zabieg polega na bandażowaniu miejsc dotkniętych cellulitem lub nadmierną ilością tkanki tłuszczowej przy pomocy delikatnego, bawełnianego bandażu nasączonego odpowiednimi składnikami odżywczymi.

Noble shape

NOBLE SHAPE – jedyne tak nieinwazyjne urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej. Gwarancja efektów w utracie tkanki tłuszczowej, budowie masy mięśniowej i bezpieczeństwo zabiegu. Jedyne tak skuteczne urządzenie z CE Medycznym.

 

Fala uderzeniowa

Fale uderzeniowe są akustycznymi falami przenoszącymi energię w obszar objęty bólem w układzie mięśniowo-szkieletowym ze stanami podostrymi oraz przewlekłymi.

 

Facemodeling

Ta wielopłaszczyznowa metoda ma na celu przywrócenie młodego i zdrowego wyglądu twarzy. Dzięki temu, że jest to precyzyjna praca na mięśniach twarzy i dekoltu osiągamy długotrwałe i widoczne efekty poprawy jej piękna i zdrowia

 

Terapia blizny

Terapia jest narzędziem do pracy z pacjentem z blizną – zwłaszcza z blizną po cięciu cesarskim i operacjach w okolicach jamy brzusznej ale również po operacjach ortopedycznych.

 

Kobidotape

Masaż KOBIDOTAPE to połączenie masażu KOBIDO z Kinesiotaping. To ekskluzywna metoda oparta na tradycyjnej medycynie chińskiej, której początki sięgają czasów cesarza Huan Di (2697-2596 p.n.e.)

 

Pomysł na prezent

VOUCHER

Chcesz zakupić voucher na zabieg lub pakiet zabiegów? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie aby uzyskać więcej informacji.